01.04.2020/11:11

Sieć handlowa najemcą centrum dystrybucyjnego w Gliwicach. Magazyn będzie obsługiwał e-commerce

Panattoni wynajął 35 000 m kw. w Panattoni Park Gliwice III jednej z sieci handlowych, która będzie z tego miejsca realizowała zamówienia internetowe. Ma się tam wprowadzić jeszcze w kwietniu.

W magazynie swoje miejsce znajdzie nieujawniona na razie sieć handlowa, która która będzie realizowała zamówienia internetowe produktów z segmentu nieżywnościowego jak odzież, akcesoria sportowe, ogrodowe czy do domu, w tym również sprzęt AGD. Najemca wprowadzi się do parku jeszcze w kwietniu tego roku.

- Wymuszona obecną sytuacją zmiana zachowań zakupowych konsumentów i przeniesienie się ich aktywności z klasycznych kanałów dystrybucji do internetu sprawiły, że sieci handlowe poszukują dodatkowej powierzchni magazynowej. Dzięki skali działań Panattoni przez ostatnie lata, jesteśmy w stanie zabezpieczyć pożądaną dzisiaj powierzchnię magazynową i pomóc naszym klientom przestawić się z zarządzania łańcuchem w trybie just-in-time” – powiedział Marek Dobrzycki, managing director w Panattoni.

Panattoni Park Gliwice III to nowoczesne centrum dystrybucyjne o powierzchni 168 500 m kw. w ramach czterech budynków. Inwestycja jest położona w zachodnio-północnej części Górnego Śląska. Jego dobra lokalizacja, jak podkreślają przedstawiciele Panattoni, przekłada się na fakt, że centrum jest całkowicie skomercjalizowane.

Obecnie deweloper pracuje nad rozbudową własnych parków lokalizacjach zarówno na rynkach głównych w Warszawie, na Górnym i Dolnym Śląsku, w Poznaniu i Polsce Centralnej, jak i na zainicjowanych przez siebie rynkach wschodzących. Rozwijany jest również koncept City Logistics Parks, a także obiekty realizowane na indywidualne zamówienia klientów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.