08.11.2018/12:01

Sieć Jysk otwiera kolejne sklepy w koncepcie Jysk 3.0

Pod koniec 2017 r. sieć Jysk uruchomiła w Polsce, a dokładnie w Gdańsku nowy koncept sklepu. Firma systematycznie otwiera kolejne placówki w nowym koncepcji.

Dzisiaj, niemal w roku po uruchomieniu pierwszej placówki w koncepcie Jysk 0.3, działa w Polsce już sześć punktów, w których polscy klienci mogą korzystać z najnowszych rozwiązań proponowanych przez skandynawskiego operatora. Sklepy działają już w Rzeszowie (ul. Rejtana), Lublinie (ul. Mełgiewska), Szczecinku, Brzegu, a także w dwóch lokalizacjach w Gdańsku (ul. Grunwaldzka, ul. Schuberta).

Przypomnijmy, że pierwszy sklep w koncepcie Jysk 0.3 ruszył w listopadzie 2017 r. W sklepie zaaranżowanym wg. nowej koncepcji stworzono większą i spójną przestrzeń dla dekoracji i inspiracji. Klienci mogą znaleźć tam więcej pomysłów, oglądając i testując meble w bardziej przyjaznym domowym środowisku. Jedną z najważniejszych zmian w wyglądzie sklepu jest jasna drewniana podłoga, która zastępuje ciemnoniebieską wykładzinę. Cały sklep przeszedł jednak renowację – począwszy od oświetlenia, koloru ścian, oznaczeń aż do ujednoliconych elementów montażowych.

W Polsce sieć Jysk działa od 2000 roku. W ponad 215 sklepach rocznie zakupy robi ponad 11,5 mln Polaków. Każdego roku sieć otwiera kilkanaście nowych placówek. Firma prowadzi też sprzedaż on-line. W Polsce Jysk zatrudnia ponad 2 200 osób

KLIKNIJ I ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ SKLEPU JYSK W KONCEPCIE 3.0

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.