26.05.2020/15:54

Sieć Jysk rekrutuje pracowników on-line

Obecna sytuacja w Polsce to wyzwanie zarówno dla rekruterów, jak i kandydatów. JYSK Polska zachęca do zapoznania się z  wartościami firmy i kulturą pracy w firmie bez wychodzenia z domu. Na dzień dzisiejszy na kandydatów czeka ponad 40 ofert pracy w całej Polsce.

Mając na uwadze dynamicznie zmieniającą się sytuację w kraju i dbając o bezpieczeństwo osób chcących dołączyć do zespołu Jysk, firma udostępniła stronę internetową, gdzie umożliwiła m.in. spotkanie on-line z rekruterem i możliwość nagrania własnego wideo rekrutacyjnego.

– Aby przyspieszyć proces i zapewnić naszym kandydatom bezpieczeństwo, udostępniamy możliwość przeprowadzenia rekrutacji z wykorzystaniem wideo. W łatwy sposób, w komfortowych dla siebie warunkach, kandydaci mają możliwość aplikacji na wybrane stanowisko w formie wideo rekrutacyjnego, bez pojawiania się na tradycyjnej rozmowie o pracę. Oczywiście nie wyklucza to w pełni finalnego spotkania, jednak znacznie skraca czas i ilość spotkań – podkreśla Lidia Stranz, HR Business Partner w Jysk Polska.

Przewodnią ideą twórców strony kariery jest, by w jej tworzeniu brali udział sami pracownicy Jysk z najróżniejszych szczebli - ambasadorzy Jysk. To właśnie oni opowiadają o stanowiskach, na których pracują, dzielą się swoimi doświadczeniami i odpowiadają na pytanie: za co lubią pracę w Jysk. To praktyczne wskazówki dla osób ubiegających się o pracę, aby mogły poznać specyfikę pracy na poszczególnych stanowiskach.

Dzięki witrynie odkrywamy poszczególne szczeble kariery w Dziale Sprzedaży, a także stanowiska w rozwijających się zespołach Biura głównego Jysk w Gdańsku (m.in. w Dziale Finansowym, Sprzedaży i Marketingu, Rozwoju i Ekspansji czy w Dziale HR). W łatwy sposób przechodzimy do kolejnych zakładek, gdzie Olga Matyja, kierownik Działu Obsługi Klienta w Jysk, w nieformalny sposób we vlogu oprowadza po Centrum Obsługi. Pozwalamy kandydatom zajrzeć do środka Centrum Dystrybucyjnego w Radomsku. Wizyta tam pozwala poznać skalę działań firmy i specyfikę pracy w tym miejscu.

Dodatkowo strona połączona jest z platformą SmartRecruiters, co znacznie ułatwia proces aplikacji. Przycisk „aplikuj” widoczny na każdej z podstron witryny automatycznie odsyła do aktualnych ofert pracy dostępnych w Jysk Polska.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.