16.10.2020/11:24

Sieć Kaufland i Payback współpracują przy nowej promocji

Najbliższy miesiąc to jeszcze więcej oszczędności w sklepach Kaufland. Dzięki nowej promocji przygotowanej przez Kaufland i Payback użytkownicy kart Payback mogą zyskać 10 zł w punktach na zakupy w sklepach sieci. Akcja promocyjna trwa do 14 listopada.

W ramach promocji „Jeszcze więcej punktów Payback w Kauflandzie!”, od 15 października do 14 listopada, klienci mogą odebrać kupon z paragonem lub w aplikacji Payback i czterokrotnie zrobić zakupy o wartości wskazanej na kuponie. Po spełnieniu tych warunków uczestnik otrzyma 1000 punktów Payback, czyli równowartość 10 zł na zakupy w sklepach Kaufland. Szczegóły akcji, w tym regulamin i zasady, dostępne są na stronie sieci.

W Kauflandzie klienci mogą zbierać punkty Payback łatwo i szybko – wystarczy okazywać kartę Payback podczas codziennych zakupów. Każde wydane 3 zł to jeden punkt. Zgromadzone punkty można wymieniać na zakupy – każde 100 punktów to równowartość złotówki. W ciągu ponad dwóch lat funkcjonowania Programu Payback w Kauflandzie już ponad 7 milionów klientów zebrało punkty Payback, robiąc zakupy w sklepach sieci. Wymieniając punkty na zakupy, klienci zaoszczędzili już 35 mln złotych.

Oprócz możliwości wykorzystania punktów podczas płatności za zakupy w sklepach Kaufland i u wybranych partnerów Programu jego uczestnicy mogą także wymieniać je m.in. na nagrody rzeczowe, vouchery i karty podarunkowe, a nawet wesprzeć nimi program dożywiania dzieci Pajacyk.

Punkty Payback można zbierać w 2 000 miejsc, w tym 250 sklepach online.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także