24.06.2020/13:41

Sieć Kaufland od początku roku urosła w Polsce o 11 sklepów. W czwartek ruszy najnowsza placówka

Sieć Kaufland uruchomi w czwartek 25 czerwca swój trzeci sklep w Lublinie, który zarazem będzie 224. placówką niemieckiego detalisty w Polsce. Sklep ruszy przy ul. Diamentowej i będzie 11. placówką uruchomioną od początku roku.

Dotychczas w Lublinie działały dwa sklepy Kaufland. Jeden z marketów funkcjonuje przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Drugi punkt detalisty należącego do Schwarz Group zlokalizowany jest przy ul. Orkana - ta placówka ruszyła stosunkowo niedawno, bo w połowie maja 2020 r. Sklep przy ul. Diamentowej będzie czynny od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe od godz. 6 do 23.

W najnowszej placówce sieci Kaufland zainstalowano nowoczesne ekrany Digital Signage, na których będą wyświetlane reklamy i informacje skierowane do klientów. W trakcie zakupów będzie można skorzystać także z bezpłatnej sieci Wi-Fi, a za same zakupy zapłacić zarówno w kasach tradycyjnych, jak i czterech kasach samoobsługowych. Do dyspozycji osób odwiedzających sklep będzie również przestronny parking na ok. 250 miejsc.

Na terenie marketu przewidziano także pasaż z salonikiem prasowym oraz kącikiem piekarniczo-gastronomicznym, gdzie będzie można zamówić posiłek lub kawę.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.