17.01.2017/11:22

Sieć KiK ma w Polsce już 150 sklepów

Sieć sklepów odzieżowych KiK liczy obecnie w Polsce 150 sklepów zlokalizowanych w całym kraju. - Założenia na 2016 r. odnoszące się do liczby sklepów funkcjonujących pod szyldem KiK w Polsce zostały zrealizowane w stu procentach – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny KiK.

Marka KiK kieruje swoją ofertę do wszystkich grup wiekowych, z nastawieniem na rodziny z dziećmi, co przekłada się na precyzyjną strategię marketingową brandu. W prowadzonych działaniach promocyjnych kładzie ona nacisk nie tylko na „przyciągnięcie” klientów dodatkowymi profitami, lecz także różnorodność – tak, by trafiły one do jak najszerszej grupy odbiorców.

KiK Textil to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 400 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.