08.11.2016/20:52

Sieć Lagardere Duty Free chce od UOKiK zgody na przejęcie

Firma Lagardere Duty Free złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie sieci sklepów bezcłowych należących do Inflight Service Poland.

Lagardere Duty Free należy do grupy kapitałowej Lagardere, działającej globalnie na następujących rynkach: wydawnictwa książkowe i elektroniczne; sprzedaż detaliczna w lokalizacjach podróżnych oraz lokalizacjach koncesjonowanych; prasa, sektor audiowizualny (radio, telewizja, produkcje audiowizualne) i cyfrowy oraz pośrednictwo w sprzedaży usług reklamowych oraz agencje sportowo-rozrywkowe.

Inflight Service Poland prowadzi działalność wyłącznie w zakresie sprzedaży w sklepach na terenie jednego lotniska w Polsce. Spółka należy do grupy kapitałowej gategroup prowadzącej działalność w zakresie dostawy produktów, usług i rozwiązań służących pasażerom linii lotniczych, specjalizującej się w gastronomii, zaopatrzeniu i logistyce, zarówno na pokłady samolotów, jak i dla firm obsługi naziemnej.

Kliknij i przeczytaj więcej na temat tej transakcji:

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.