07.10.2016/09:36

Sieć Lawaro otwiera kolejny sklep

12 października w Gdańsku otworzony zostanie czwarty sklep sieci Lawaro – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

Lawaro narodziło się w czerwcu 2016 r. Jest kontynuacją sieci sklepów „Admirał”, prosperujących od lat 90. ubiegłego wieku. 12 października ruszą czwarte delikatesy Lawaro, zlokalizowane w Gdańsku. Pozostałe placówki znajdują się w Gdańsku, Chwaszczynie i Dziemianach pod Kościerzyną. – Skrzętnie realizujemy plan połączenia lokalizacji strategicznie dla nas ważnych w jedną, doskonale skomunikowaną oraz prosperującą całość, która umożliwi nam konkurowanie z sieciami od lat zakorzenionymi i obecnymi na naszym rynku – mówi Michał Bienias, prezes spółki PMKBUD, która zarejestrowała znak towarowy sieci. Podkreśla, że sklepy sieci Lawaro to „tylko i wyłącznie polski kapitał”.

Pytany o plany rozwojowe stwierdza: – Są ambitne, lecz przy tym realistyczne, patrząc na rynek, który nas otacza. Zdradzę jedynie że jeszcze w tym roku mamy zamiar zaskoczyć naszych klientów w kilku miejscowościach na Pomorzu i Kaszubach, zaś w roku kolejnym zdecydowanie przyspieszamy tempo rozwoju oraz zasięg sieci.

Według Michała Bieniasa, sieci przyświeca hasło „Nowa jakość w przystępnej cenie”. – Wydaje się to niemożliwe do połączenia, ale proszę mi uwierzyć, większość klientów wychodzi od nas powtarzając właśnie te słowa, które są dla nas wielkim uznaniem oraz motywacją napędzającą do kolejnych wyzwań.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.