29.09.2016/16:00

Sieć Lawaro powiększy się o 30 sklepów

Sieć Delikatesy Lawaro, która obecnie obejmuje trzy sklepy na Pomorzu, planuje otwarcie 30 kolejnych placówek – dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl.

Lawaro ma obecnie oddziały w Gdańsku, Chwaszczynie i Dziemianach pod Kościerzyną, ale przymierza się do ekspansji. „Mocno pracujemy nad otwarciem 30 sklepów” – mówi Michał Bienias, prezes spółki PMKBUD która zarejestrowała znak towarowy sieci.

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, „nasze sklepy to wynik długoletniego doświadczenia i wynik skumulowania informacji oraz wiedzy przekazanej przez naszych klientów.” I dodają „stworzyliśmy miejsce, do którego chcemy przychodzić do pracy i robić zakupy.” Firma postawiła na przyjemną atmosferę, wysoką jakość obsługi, fachowe doradztwo oraz bogaty wybór asortymentu i produktów świeżych. Jednocześnie chwali się, że stoi za nią stuprocentowo polski kapitał. (MP)

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.