28.12.2017/16:20

Sieć Leroy Merlin blisko 60 sklepów w Polsce

Sieć Leroy Merlin otworzy 30 grudnia br. w Wołominie swój nowy hipermarket. Na powierzchni 7000 mkw., w 13 specjalistycznych działach, klienci znajdą około 30 000 różnych produktów dla domu i ogrodu. Do ich obsługi sieć zatrudniła blisko 130 pracowników. Większość załogi nowego sklepu pochodzi z Wołomina i okolic.

Nowy sklep Leroy Merlin zlokalizowany jest przy ul. przy ul. Geodetów 2b, w sąsiedztwie Galerii Handlowej Wołomin. Dla operatora jest to 59. obiekt wielkopowierzchniowy w Polsce i 9. inwestycja spółki w województwie mazowieckim.

Na półkach sklepu klienci znajdą asortyment produktów dedykowanych do budowy, remontu oraz aranżacji domów i ogrodów. Nie zabraknie też dodatkowych usług niezbędnych przy remodelingu domu, jak np. transportu wraz z wniesieniem i montażem zakupionych produktów, punktu krawieckiego, w którym można obszyć zakupione firany czy zasłony, a także możliwości realizacji specjalnego zamówienia, gdzie przy pomocy doradców klienta można dobrać idealne rozwiązanie dla każdego – nawet najbardziej niestandardowego wnętrza. Sprawną obsługę klientów zapewni 10 stanowisk w linii kas oraz zespół doświadczonych doradców klienta. Ponadto, dla wygody odwiedzających przygotowano ponad 300 miejsc parkingowych, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi.

Żeby móc lepiej i sprawniej realizować potrzeby klientów, każdy z doradców w sklepie będzie wyposażony w smartfon z aplikacjami, które wspierają sprzedaż. Rozwiązanie to znacznie przyspiesza obsługę, czyni zakupy przyjemniejszymi i co ważne, pozwala klientom na kontakt z wybranym sprzedawcą w celu uzyskania fachowej pomocy także po powrocie do domu.

- Jesteśmy przekonani, że nowy sklep Leroy Merlin wpisze się idealnie w obraz dynamicznie rozwijającego się miasta i regionu. Przygotowaliśmy unikalną ofertę sklepu dlatego wierzymy, że każdy znajdzie u nas wszystko, czego potrzebuje – mówi Mariusz Grzybowski, dyrektor sklepu Leroy Merlin Wołomin.

W sklepie znalazło zatrudnienie 130 osób z Wołomina i okolic. Pracownicy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń – każdy z pracowników Leroy Merlin Polska uczestniczy średnio w 30 godzinach szkoleń rocznie. Dodatkowo, pracownicy są wyposażeni w smartfony służące do obsługi klienta, a -jeśli zechcą – mogą z nich także korzystać po godzinach pracy w celach prywatnych.

W nowym sklepie, mieszkańcy Wołomina i okolic będą mogli przystąpić również do programów lojalnościowych. Pierwszy z nich – Program DOM – to oferta dla osób, które mają w planach prace w domu lub ogrodzie. Klient otrzymuje kartę, na którą naliczane są punkty promocyjne w zależności od wydanej kwoty. Punkty sumują się, a po osiągnięciu określonego progu przy kasie nalicza się rabat. Klub PRO został natomiast przygotowany z myślą o przedsiębiorcach i handlowcach z branży budowlanej, którzy regularnie robią zakupy do swojej firmy. Ponadto, nowy sklep udostępni również usługę Click&Collect polegającą na wcześniejszej rezerwacji towaru za pośrednictwem strony internetowej i odbiorze przygotowanego zamówienia na miejscu lub finalizację całych zakupów on–line na stronie leroymerlin.pl i skorzystanie z usługi dowozu do domu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.