01.09.2020/19:37

Sieć Lewiatan ponownie została sponsorem Korony Kielce

Z radością informujemy, że marka Lewiatan będzie kontynuowała współpracę z Koroną Kielce. Firma podpisała z klubem nową umowę sponsorską. 

Logo sieci sklepów – podobnie jak w poprzednich latach – w sezonie 2020/2021 znajduje się na koszulkach meczowych zespołu. Reklama sieci będzie pojawiać się regularnie na bandach LED-owych w trakcie transmitowanych meczów w Polsacie Sport. Charakterystyczne żółto-niebieskie znaki Lewiatana wyeksponowane zostaną także na ściankach prasowych oraz w wewnętrznej części ławek rezerwowych i na tablicy zmian.

- Dla nas to naturalny krok. Jesteśmy z Koroną już od tylu lat, że nie wyobrażaliśmy sobie, że po spadku z Ekstraklasy może być inaczej. Wspieranie kieleckiego sportu jest niezwykle ważnym elementem naszej działalności. A Korona to nie tylko pierwsza drużyna, ale również setki trenujących dzieci, które marzą, żeby zostać piłkarzami. Mamy nadzieję, że wspólnie pomożemy wrócić Koronie do elity – mówi Bartłomiej Wiatkowski, dyrektor ds. promocji i wizerunku marki Lewiatan.   

Jak poinformowała na swojej stronie drużyna, "doskonale wszystkim znana i doceniana przez klientów sieć Lewiatan, to ponad 3200 sklepów w całej Polsce. W naszym regionie pod tym szyldem działa już ponad sto marketów, a ich liczba systematycznie rośnie. Wysoka jakość produktów, przyjazna formuła sklepów osiedlowych i zaangażowanie w życie regionu, to tylko niektóre ze znaków rozpoznawczych marki. Lewiatan Kielce oprócz gospodarczego „lokalnego patriotyzmu” w swoich działaniach kieruje się także szeroko pojętą społeczną odpowiedzialnością biznesu. Propaguje prospołeczne zachowania, włącza się w liczne akcje charytatywne i współpracuje z organizacjami młodzieżowymi. Marka od wielu lat również jest mecenasem sportu. A od dekady sponsorem Korony Kielce". Wygląda więc na to, że współpraca obu marek potrwa dłużej.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także