24.10.2016/09:46

Sieć Lewiatan rusza z własnym konceptem kulinarnym

Trend kulinarny jest coraz popularniejszy wśród Polaków. Każdy z nas choć raz przyglądał się kuchennym potyczkom profesjonalnych kucharzy lub kulinarnych amatorów w popularnych programach telewizyjnych. Sieć uruchomiła własny kanał kulinarny oraz wprowadziła magazyn „Gotuję z Lewiatanem”.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan od lat wspiera tę pasję swoich klientów wydając cyklicznie biuletyny kulinarne, publikując przepisy w gazetkach promocyjnych czy organizując kulinarne konkursy. Teraz zaprasza klientów do uruchomionego kanału kulinarnego „Gotuję z Lewiatanem” w serwisie YouTube, gdzie pasjonaci dobrego jedzenia odnajdą inspirujące pomysły na smaczne dania, które mogą przygotować, oglądając krótkie filmiki.

Obecnie na kanale „Gotuję z Lewiatanem” znajduje się ponad 20 przepisów na dania, które przedstawione zostały także w bezpłatnym dla klientów Lewiatana magazynie o tym samym tytule.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.