06.05.2020/15:59

Sieć Lewiatan uruchomi sklep internetowy z żywnością na dużą skalę [TYLKO U NAS]

Za kilka tygodni duża część franczyzobiorców Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan będzie mogła zaoferować klientom możliwość zakupów online – powiedział portalowi wiadomoscihandlowe.pl Wojciech Kruszewski, były wieloletni prezes zarządu Lewiatan Holding

Wojciech Kruszewski podkreślił, że w momencie wybuchu epidemii koronawirusa spółka miała na ukończeniu koncept sprzedaży internetowej, który po pierwszych testach, które wypadły pozytywnie jest obecnie wdrażany do większej liczby placówek.

– Myślę, że w najbliższych tygodniach duży odsetek franczyzobiorców naszej sieci będzie mógł zaproponować klientom opcję zakupów przez Internet – zapowiedział Wojciech Kruszewski i dodał, że obecnie tego typu rozwiązania trzeba wdrażać jak najszybciej, bo tego oczekują konsumenci i PSH Lewiatan na pewno nie będzie z nimi zwlekał. 

Wojciech Kruszewski wyraził też przekonanie, że obserwowana w związku z epidemią COVID-19 zwiększona wartość koszyka zakupowego to zjawisko sprzyjające rozwojowi sklepów online, gdyż podnosi ono rentowność sprzedaży internetowej.  

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.