04.07.2017/12:23

Sieć Natura w tym roku zmodernizowała już 52 drogerie

Sieć Natura modernizuje swoje drogerie. Od początku roku do połowy czerwca zmieniony został wystrój  aż 52 placówek. Wygląd sklepów stał się nie tylko bardziej atrakcyjny, poprawione zostały także wewnętrzne ciągi komunikacyjne.

–  Planujemy, że do końca 2017 roku 100 placówek sieci będzie funkcjonowało w nowoczesnym ujednoliconym koncepcie.  Mamy nadzieję, że systematyczna poprawa wyników finansowych pozwoli nam w najbliższym okresie przeprowadzić proces remodelingu we wszystkich drogeriach  –  zapowiada Monika Nowakowska, wiceprezes spółki Natura.

Program Smart Remodeling prowadzony w sieci Natura obejmuje zmianę przestrzeni drogerii na bardziej przyjazną klientom i ułatwiającą poruszanie się po sali sprzedaży. Banery informacyjne i wyraziste, kontrastujące kolory umożliwiają szybkie dotarcie do poszukiwanych produktów. W każdej drogerii po remodelingu jest znacznie więcej światła,  produkty lepiej oddają swój naturalny kolor.

Czytaj więcej na portalu www.wiadomoscikosmetyczne.pl.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.