16.08.2018/16:43

Sieć Netto otworzy jesienią w Polsce pierwszy sklep w nowym koncepcie [ZDJĘCIA]

Supermarket Netto o łącznej powierzchni 1300 mkw. ruszy w listopadzie na terenie Galerii Handlowej Madison w centrum Gdańska. Będzie to placówka urządzona według nowego konceptu, który operator niedawno wprowadził w Danii, a który wpisuje się w modną ostatnio filozofię slow retail.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • oburzony klient 18.08.2018

    Kolejny sklep ze szczekającą muzyką? Czy ludzie siedzący za biurkami w sieciach handlowych myślą, że w kakofonii dźwięków w sklepie (hałas, gwar, rozmowy, pikanie kasy, muzyka, szczekanie komunikatami że cukier w promocji, za chwilę otworzymy kasę nr 2, kierownik proszony itp.) można bez nerwów robić zakupy? Ja zaczynam unikać sklepów z muzyką, bo nie można wytrzymać w takim natężeniu hałasu!!!

  • Łukasz 17.08.2018

    Bardzo dobry kierunek. Nie mogę się doczekać aż sklep na moim osiedlu przemalują w tym stylu, automatycznie wykosi to nurków okolicznych.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.