14.09.2018/08:02

Sieć Primark wejdzie na polski rynek handlowy

Pierwszy salon znanej marki odzieżowej Primark wreszcie wystartuje w Polsce. Jak donosi Puls Biznesu, pojawi się on w warszawskiej Galerii Młociny.

Sklep zajmie aż 7 tys. mkw. powierzchni. Z tego względu deweloper projektu, Echo Investment, podpisał umowę z wykonawcą - firmą Erbud - na dodatkowe roboty budowlane warte 56,5 mln złotych.

Puls Biznesu w lipcu informował, że pierwsze sklepy mogłyby się znaleźć w budowanej właśnie warszawskiej Galerii Młociny. Negocjacje toczą się też ponoć w sprawie dwóch lokalizacji w Krakowie – po jednym z marketów budowlanych oraz w jednym z obiektów ECE. Firma, póki co, nie odniosła się do doniesień „PB”.

Komentarza odmówił zarówno inwestor, jak i sama sieć Primark. Puls Biznesu jest jednak przekonany, że irlandzki gigant w przyszłym roku pojawi się w centrum. Primark ma 345 sklepów o łącznej powierzchni 1,2 mln mkw. Działa w Europie i Ameryce Północnej.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.