01.09.2020/10:08

Sieć PSH Lewiatan od początku roku powiększyła się o blisko 100 nowych lokalizacji

Pandemia nie wyhamowała ekspansji sieci PSH Lewiatan. Od początku roku jej liczebność zwiększyła się o 92 nowe placówki. Najnowsza mieści się w Nysie.

Nowo otwarty sklep w Nysie został kompleksowo przystosowany do standardów sieci. Placówka o powierzchni blisko 500 mkw oferuje klientom pełną ofertę asortymentową Lewiatana. Wśród nich znajduje się 11 tys. produktów, w tym 400 pozycji należy do asortymentu marki własnej Sieci.

Zgodnie ze standardami Lewiatana sieć oferuje szeroki wybór produktów świeżych, a wiele z nich pochodzi od lokalnych dostawców – w tym pieczywo i wyroby cukiernicze, wyroby garmażeryjne, słodycze, a także mięsa wypiekane we własnym piecu. Lokalność wpisuje się w uruchomioną na początku sierpnia kampanię „Wybieram lokalne”.

– Pierwsze kroki w branży handlowej stawialiśmy w latach 90., a z PSH Lewiatan rozwijamy nasz biznes już od ponad 20 lat. Cieszymy się, że uruchomiliśmy kolejną placówkę pod tym szyldem w Nysie. Chcemy, aby nowo otwarty Lewiatan był bliskim i dobrym sąsiadem lokalnej społeczności – komentują Wiktoria Mrozińska i Mirosław Mroziński, właściciele sklepu w Nysie.

Rozwój sieci to jeden z priorytetów w strategii Lewiatana. Zakłada ona dwutorową ścieżkę ekspansji, zarówno poprzez przystępowanie do sieci nowych przedsiębiorców, jak również rozwój biznesów tych, którzy działają już spod szyldem Lewiatana. Nowo otwarte placówki handlowe obejmują różne formaty dopasowane do potrzeb lokalnych klientów – od mniejszych powierzchni po duże supermarkety. Od początku tego roku Sieć zwiększyła się o 92 nowe sklepy. Do końca roku planowane jest uruchomienie jeszcze kilkudziesięciu placówek.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan obecnie na terenie całej Polski zrzesza ponad 3.200 placówek handlowych zatrudniających 30.000 pracowników. Łączne obroty, które w 2019 roku przekroczyły 13,6 mld zł, stawiają Sieć w ścisłej czołówce organizacji handlowych w Polsce.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także