08.11.2017/10:01

Sieć Sano modernizuje supermarkety

Sieć supermarketów Sano rozpoczęła na początku br. proces modernizacji wybranych sklepów. Dotychczas firma poinformowała o zmianach przeprowadzonych w dwóch placówkach w Koszalinie.

Sklepy Sano w nowej odsłonie można odwiedzić w Koszalinie przy ul. Gierczak 3 oraz przy ul. Jana Pawła II 20. Drugi z supermarketów działa w Galerii Emka.

W sklepach zmieniono wystrój i aranżację wnętrza, tak by jeszcze wygodniej było robić tam zakupy. W ofercie sklepów znajduje się nawet 18 000 produktów. W ofercie pojawiło się blisko 2 000 nowości. Rozbudowany został dział z owocami i warzywami, który oferuje obecnie aż 120 produktów.

Firma zainwestowała także w stoisko mięsne i wędliniarskie, gdzie czeka na klientów 500 różnych gatunków wędlin, 100 różnych elementów mięsa. Sklepy oferują także wyroby własne.

Koszalińska sieć supermarketów Sano zarządza obecnie 36 placówkami, które zlokalizowane są w północno-zachodniej części kraju, głównie w Koszalinie, Bydgoszczy i Kołobrzegu.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.