02.10.2018/15:54

Sieć Saturn zniknęła z polskiego rynku. Media Markt przejął wszystkie sklepy

Proces integracji sieci handlowych Media Markt i Saturn dobiegł końca. 22 placówki Saturna w całej Polsce funkcjonują już pod szyldem MediaMarkt. Strategiczna decyzja pozwoliła na wzmocnienie pozycji marki na polskim rynku.

Obecnie w Polsce funkcjonuje 86 sklepów Media Markt z szeroką i atrakcyjną ofertą najnowszej elektroniki użytkowej.  Kanały sprzedaży obu sieci zostały zintegrowane pod marką Media Markt. Sieć przejęła i realizuje wszystkie zobowiązania wobec klientów Saturna dotyczące zakupionych wcześniej towarów oraz usług.  

- Media Markt umacnia swoją pozycje na polskim rynku dzięki temu, że maksymalnie koncentruje się na potrzebach klientów i zapewnia im coraz lepsze doświadczenia zakupowe. Działając pod jedną silną marką możemy jeszcze efektywniej realizować założone cele - podkreśla Marcin Rosati, prezes zarządu Media Markt Saturn Polska.

Media Markt konsekwentnie realizuje strategię rozwoju wielokanałowego, starając się dotrzeć do jak najszerszego grona konsumentów. W październiku br. sieć powiększy się o kolejny sklep stacjonarny, który zostanie uruchomiony w nowej katowickiej Galerii Libero. 

Sieć była prekursorem nowoczesnej dystrybucji elektroniki użytkowej w Polsce. Wyróżnikiem zawsze była charakterystyczna, inteligentna reklama, atrakcyjna oferta cenowa i najszerszy pakiet usług, który jest stale wzbogacany. Klienci cenią fachowe doradztwo i wysoki standard obsługi.

Media Markt Saturn Polska to wiodący dystrybutor elektroniki użytkowej w Polsce. Obecnie grupa prowadzi w Polsce 86 sklepów Media Markt oraz sklepy internetowe mediamarkt.pl oraz redcoon.pl. W całej Polsce sieć Media Markt zatrudnia ponad 4 tysiące pracowników.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.