27.03.2020/14:35

Sieć sklepów Al.Capone podnosi bezpieczeństwo w sklepach

Sieć specjalistycznych sklepów z alkoholem Al.Capone pozostają otwarte i realizują sprzedaż według wdrożonych procedur bezpieczeństwa, utrzymując ceny oraz zaplanowane promocje bez zmian.

Sklepy sieci Al.Capone wyposażone w okno do obsługi nocnej, które znajduje się w strefie przydrzwiowej sprzedają asortyment wyłącznie za ich pośrednictwem, a wnętrze sklepu nie jest dostępne dla klienta.

Sprzedaż asortymentu w sklepach niewyposażonych w okno do obsługi nocnej odbywa się wewnątrz sklepu, z wydzieleniem strefy bezpiecznej tj. 1 metr przy kasie. W tej strefie może znajdować się jedynie osoba obsługiwana przez naszych specjalistów. Strefa zostaje wyznaczona poprzez oznaczenie na podłodze sklepu oraz montowane są specjalne bariery z plexi odgradzające klienta od sprzedawcy.

Firma podkreśla, że podjęła szereg działań profilaktycznych mających na celu wyeliminowanie ryzyka zetknięcia się z wirusem. Zintensyfikowane zostały działania związane z utrzymaniem czystości - miejsca szczególnie narażone na kontakt z dłońmi (m.in. terminale płatnicze, strefy przykasowe, klamki drzwiowe, koszyki zakupowe) są systematycznie dezynfekowane. Klientów prosi się o przestrzeganie kilku znanych zasad, celem bezpieczeństwa zdrowia swojego, jak również sprzedawców, którzy są szczególnie narażeni.

Zarząd spółki Al.Capone wyraził nadzieję, że zastosowane środki w zdecydowany sposób ograniczą ryzyko zetknięcia się z wirusem. Firmie bardzo zależy na tym aby w tym okresie epidemii mimo wielu ograniczeń, mieć przede wszystkim świadomość, że najważniejsze jest odpowiedzialne zachowanie i postępowanie zgodnie z procedurami bezpieczeństwa

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.