16.07.2020/09:38

Sieć sklepów Bacówka Towary Tradycyjne uruchomiła sklep internetowy

Sieć Bacówka Towary Tradycyjne, dotąd znana z placówek stacjonarnych, uruchomiła w czerwcu sklep internetowy. Po krótkiej fazie testowej, usługa została już wdrożona w pełnym wymiarze.

W sklepie internetowym Bacówki dostępnych jest 225 produktów, takich jak wędliny, pasztety, produkty garmażeryjne i dania gotowe, przetwory, miody, soki, słodycze, a także zestawy upominkowe. Liczba produktów będzie sukcesywnie rozszerzana. Firma rozważa m.in. wprowadzenie do oferty wędlin plastrowanych, jak również poszerzenie asortymentu gotowych zestawów upominkowych. Dostawy z e-sklepu realizowane są w całej Polsce.

- Sklep jest odpowiedzią na liczne zapytania klientów odnośnie możliwości dokonania zakupów z dostawą do domu - tłumaczy firma. - Bacówka od dłuższego czasu pracowała nad możliwością sprzedaży wysyłkowej, by dotrzeć z ofertą w te rejony Polski, gdzie klienci nie mogą kupić produktów marki w sklepach stacjonarnych. Intensyfikację prac zdecydowanie przyspieszyła pandemia i wzmożone zainteresowanie zakupami internetowymi - podkreślają właściciele sklepów.

Sieć Bacówka Towary Tradycyjne ma 37 sklepów stacjonarnych. 17 z nich to sklepy firmowe, a pozostałych 20 działa w modelu franczyzowym.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.