28.10.2020/11:48

Sieć sklepów Kaufland debiutuje w Katowicach

Pierwszy sklep Kaufland zostanie otwarty 29 października. Obiekt, w którym będzie działał to mikrocentrum handlowe – informuje serwis dziennikzachodni.pl. 

W Katowicach w dzielnicy Brynów powstał pierwszy market Kaufland w mieście. Niemiecka sieć postawiła sklep w miejscu, w którym do tej pory były tylko nieużytki, w sąsiedztwie Parku Kościuszki, od strony Ligoty, przy ul. Brynowskiej, niedaleko skrzyżowania z ul. Mikołowską.

Jak podaje dziennikzachodni.pl, budowa rozpoczęła się w listopadzie 2019 r. Wystarczył niespełna rok, by postawić ten spory budynek, oprócz samego marketu Kaufland, znajduje się w nim też pasaż ze stoiskami handlowymi.

„Nowy sklep Kaufland w Katowicach przy ul. Brynowskiej zostanie otwarty w najbliższy czwartek 29 października 2020 r. o godz. 6.00” – powiedział Łukasz Pawlicki z biura prasowego sieci Kaufland

Klienci nowego marketu będą mogli skorzystać z szerokiego asortymentu sieci, obejmującego kilkanaście tysięcy produktów, a także z licznych usług.

„Na terenie sklepu przewidziano m.in. stoisko piekarniczo-gastronomiczne z miejscami siedzącymi, a także salonik prasowy. W markecie dostępny będzie także butelkomat, do którego można oddać butelki kaucjowane w naszej sieci, a w zamian za to otrzymać bon do wykorzystania w marketach Kaufland. W punkcie informacyjnym klienci będą mogli nie tylko uzyskać pomoc, ale również odbierać i nadawać paczki DHL Parcel. Do dyspozycji kupujących będą również kasy samoobsługowe. Na zmotoryzowanych czekać będzie parking na ok. 150 miejsc” – poinformował Łukasz Pawlicki.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także