01.06.2018/15:06

Sieć sklepów KiK chce mieć do końca roku 250 placówek

Biłgoraj, Wieruszów, Radzyń Podlaski i Kolno. W maju zakupowa mapa tych czterech miast powiększyła się o nowe sklepy KiK. Sieć zapowiada kolejne otwarcia – zgodnie z założeniami do 219 istniejących już sklepów tylko do końca roku dołączy jeszcze ok. 30, by zamknąć 2018 rok z liczbą ok. 250 sklepów KiK.

Otwarciom kolejnych sklepów towarzyszy oprawa marketingowa. Cały asortyment objęty jest rabatem, organizowane są konkursy i gry z nagrodami. Sklepy promowane są także poza placówkami, wśród mieszkańców miejscowości.

Od niedawna częścią tych działań jest obecność KiK Fashion Truck, czyli mobilne showroom-u pojawiającego się w przestrzeni miejskiej w dzień otwarcia sklepu, dzięki któremu mieszkańcy miasta mogą zapoznać się z wybraną kolekcją z asortymentu.

W najbliższym czasie sieć KiK ponownie zawita do województw: kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego oraz wielkopolskiego.

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 400 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Włoch.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.