03.02.2017/13:21

Sieć Sklepów Rabat z certyfikatem SUS 2.0

Polskiej sieci franczyzowej „Rabat Detal” przyznano Certyfikat SUS 2.0 - Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Jest do certyfikat potwierdzający najwyższą jakość usług. Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych (prowadzących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, e-learningowe itp.) w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług; wyznacza standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

Firma Rabat-Detal potwierdziła kompetencje kadrowe i została przyjęta do wąskiego i prestiżowego grona dostawców gwarantujących najwyższej klasy usługi szkoleniowo-rozwojowe.

Firma Rabat-Detal przeszkoliła już ponad 98 sklepów w tym 384 osoby. Sieć handlowa Rabat- Detal z Centralą w Katowicach skupia na ten moment 960 placówek handlowych działających w 10 regionach Polski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.