19.02.2019/12:43

Sieć Smyk najemcą Parku Handlowego Multibox w Głogowie

Salon sieci z branży odzieżowej i artykułów dziecięcych zajmie 470 mkw. powierzchni. Otwarcie sklepu oraz całego obiektu planowane jest jeszcze w tym roku.

Projekt centrum powstaje u zbiegu ulic Wojska Polskiego i ulicy Sikorskiego, przy działającym od maja ubiegłego roku markecie Kaufland, z którym połączony będzie wspólnym parkingiem na 400 miejsc. W najbliższym otoczeniu znajdują się osiedla mieszkaniowe, a bezpośrednio obok Starostwo Powiatowe oraz Przychodnia. W parku handlowym o powierzchni najmu ponad 9 tys. mkw. planowanych jest 15 najemców, z kompleksową ofertą handlową, nowoczesną salą fitness oraz interaktywnym placem zabaw dla dzieci. Część z nich już udało się pozyskać. Jednym z nich będzie sieć Smyk.

Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych Multibox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego. Obecnie w ramach sieci Multibox działają obiekty w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. W budowie znajdują się parki handlowe na warszawskim Wilanowie oraz Płońsku, a także Głogowie, za którego komercjalizację odpowiada firma Mallson Polska W ciągu najbliższych 3 lat sieć Multibox liczyć będzie w sumie ok. 20 obiektów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.