30.05.2018/12:52

Sieć Spar od początku roku uruchomiła 14 sklepów

SPAR Polska kontynuuje ekspansję i uruchamia kolejne sklepy. Po ostatnich otwarciach w Wodzisławiu Śląskim i Ślemieniu, 24 maja ruszył mający 930 mkw powierzchni supermarket w Zwoleniu.

To już trzeci SPAR należący do jednego franczyzobiorcy – Gminnej Spółdzielni w Zwoleniu, a także 14. sklep sieci, który został otwarty w tym roku.

– Do otwarcia trzeciego sklepu przekonały nas wyniki finansowe, jakie wypracowują dwa pozostałe sklepy – mówi Artur Markiewicz, kierownik sklepu. – Mimo sporej konkurencji, SPAR doskonale funkcjonuje. W sklepie dopracowane są wszystkie najdrobniejsze szczegóły, które mają sprawić, żeby klient czuł się w nim jak najlepiej. Sądzę, że klienci właśnie to doceniają – czytelna ekspozycja, uporządkowanie towarów na półkach, szerokość asortymentu, no i oczywiście wysoka jakość w dobrej cenie. Przychodząc do naszych sklepów klient wie, że jest tu mile widziany i że dla niego staramy się wciąż rozwijać i podnosić standardy.

SPAR – zgodnie z wcześniej przyjętymi założeniami – kontynuuje rozwój i otwiera z każdym miesiącem nowe placówki. W ostatnim okresie otwarte zostały sklepy m.in. w Dąbrowie Szlacheckiej czy Ślemieniu. Do końca czerwca do sieci dołączyć mają kolejne 3 sklepy, m.in. pierwszy sklep SPAR w Katowicach.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone tym logo funkcjonują w 48 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

SPAR Polska jest obecny na polskim rynku od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju – Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.