02.03.2018/12:25

Sieć SPAR otworzy w marcu siedem sklepów

W marcu rozwijana przez Grupę Bać-Pol sieć sklepów SPAR uruchomi aż siedem sklepów. Placówki sieci pojawią się w takich miejscowościach jak: Bławatków, Zabierzów, Mysłowice, Zawiercie (2), Sokolniki i Dąbrowa Szlachecka.

SPAR rozpoczął marzec wyjątkowo aktywnie – 1 marca otworzył trzy sklepy. O nowe sklepy sieci wzbogaciły się województwa małopolskie i świętokrzyskie. Największa z otwartych placówek to supermarket SPAR w galerii handlowej Quick Park Mysłowice, który ma powierzchnię sprzedażowy 890 mkw. Co ciekawe, w ramach sklepu wyodrębniono specjalną powierzchnię, tzw. strefę dziecięcą, umożliwiającą dokonanie w jednym miejscu zakupu produktów pielęgnacyjnych, żywnościowych czy zabawek dla najmłodszych.

Pozostałe dwa otwarcia miały miejsce w małopolskim Zabierzowie, gdzie funkcjonować zaczął SPAR w formacie supermarket o powierzchni 270 mkw. oraz w Bławatkowie w woj. świętokrzyskim, w którym otwarty został SPAR Express o powierzchni 178 mkw.

Sieć już niebawem przeprowadzi kolejne otwarcia, w tym dwa w Zawierciu na Śląsku, a po jednym w podkarpackich Sokolnikach i małopolskiej Dąbrowie Szlacheckiej. Ma się to stać do końca miesiąca.

SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 260 punktów detalicznych w formatach Supermarket, Eurospar i Express. Na świecie SPAR jest największą siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy marki funkcjonują w 44 krajach na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.