11.02.2020/12:11

Sieć stacji BP i Payback przedłużają współpracę 

Payback i BP przedłużają współpracę. Ogólnopolski program bonusowy będzie nadal dostępny na ponad 570 stacjach paliw brytyjskiej sieci.

Zdaniem Małgorzaty Bogacz, dyrektora marketingu BP, użytkownicy innych marek tworzących program Payback chętnie korzystają z dedykowanej oferty BP, która czeka na nich na stacjach. 

– Takie podejście pozwala nam budować i nieustannie wzmacniać relacje z konsumentami, co – oczywiście – przyczynia się zarówno do pozyskiwania nowych klientów jak i wzrostu sprzedaży – stwierdza Małgorzata Bogacz.
BP jest kluczowym partnerem programu także w Niemczech, Austrii oraz Meksyku.

Klienci BP chętnie korzystają z karty i kuponów dostępnych w aplikacji mobilnej. - Pozwala to na jeszcze szybsze zbieranie punktów na stacjach – nie tylko za zakup paliwa, ale także kawy czy korzystanie z myjni samochodowej – mówi Tomasz Głos, dyrektor partner management Payback Polska.

Współpraca pomiędzy BP i Payback trwa od ponad 10 lat. Aktualnie ponad 8 milionów uczestników zbiera punkty w prawie 3 tys. miejsc sprzedaży tradycyjnej oraz w blisko 250 sklepach online. Zebrane punkty można wymieniać zarówno na zakupy u partnerów jak i na nagrody dostępne w sklepie Payback oraz katalogu BP.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Byly klient BP 13.02.2020

    Cały ten Payback i inne programy lojalnościowe tego typu są dla mnie po prostu obrzydliwe. Ale mam rabat, albo go nie mam. Nie mam czasu wertować setek kuponów, bo akurat jestem w sklepie który ma Payback i może jakiś kupon da mi parę groszy. A jak już zrobię zakupy i potem zorientuję się, że miałem kupon do wykorzystania to czuję się jak frajer. Na Orlenie chociaż mówią, że coś idzie zyskać na kuponach, ale zazwyczaj wiąże się to z zakupem czegoś ekstra - przynajmniej wiem, że jak kupuję paliwo to nie muszę sprawdzać kuponów!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.