18.05.2020/11:33

Sieć Stacji Moya otworzyła 250. stację w Polsce

Należąca do spółki Anwim sieć stacji paliw Moya uruchomiła w Poznaniu przy ulicy Obornickej 26 swoją najnowszą stację, to 250. placówka sieci na polskim rynku.

– Nowy obiekt jest pierwszym w Poznaniu, a dwudziestym siódmym w Wielkopolsce. Jesteśmy wyraźnie widoczni przy drogach lokalnych, w mniejszych miejscowościach. Naszym celem jest zaznaczenie obecności także w większych ośrodkach. Poznań to kolejne z dużych polskich miast, w których można zatankować pod szyldem Moya, w dodatku obiekt w Poznaniu jest 250. stacją w naszej sieci – mówi Filip Puchalski, dyrektor operacyjny ds. sieci stacji paliw Moya oraz członek zarządu Anwim S.A.

Stacja oferuje rozbudowany koncept gastronomicznym Pizza & Caffe Moya, w którym oprócz gorących napojów, czyli kawy, herbaty, jak i tradycyjnych przekąsek – hot-dogów i zapiekanek – klienci mogą skosztować stripsów z kurczaka w zestawie z frytkami, pizzę czy pierogi i wiele innych potraw. Dodatkowo na klientów czeka dobrze zaopatrzony sklep z artykułami spożywczymi i motoryzacyjnymi.

- W Pizza & Caffe Moya dostępnych jest aż sześć wariantów pizzy, którą można zjeść na miejscu w specjalnie wydzielonej części restauracyjnej lub zabrać na wynos. Pizza wypiekana jest na miejscu przez całą dobę. Danie można również zamówić telefonicznie i odebrać o wyznaczonej porze – dodaje Filip Puchalski.

Sieć stacji Moya należy do spółki Anwim S.A. i działa obecne we wszystkich województwach, przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach. Obecnie w całym kraju działa już 250 placówek pod tym szyldem.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.