14.04.2020/10:48

Sieć Topaz wystartowała z nowym e-sklepem

Polska sieć sklepów Topaz, działająca w środkowo-wschodniej Polsce, po uruchomieniu na początku kwietnia usługi „zakupy na telefon”, w połowie przedświątecznego tygodnia wystartowała z e-sklepem. Z nowego rozwiązania mogą na razie skorzystać klienci z Siedlec i najbliższych okolic. Centrala sieci podkreśla jednak, iż w najbliższym czasie ze sklepu internetowego będą mogli kupować klienci z kolejnych regionów, w których znajdują się placówki handlowe Topaz.

We wtorek, 7 kwietnia, Topaz wystartował z nowym e-sklepem. Podobnie jak usługa „zakupy na telefon”, zamawianie za pośrednictwem strony internetowej jest na razie możliwe dla klientów z Siedlec i okolic. Na stronie e-sklepu Topaz aktualnie znajduje się prawie 2000 produktów, z których można kompletować koszyk. Tak utworzone zamówienie może zostać dowiezione na adres wskazany przez klienta bądź też może zostać odebrane osobiście w niemal wszystkich punktach handlowych Topaz w Siedlcach, w ramach opcji click&collect. Przy wejściach głównych do sklepów Topaz zostały zamontowane specjalne oznaczenia i dzwonki, które pozwalają klientowi na kontakt z obsługą sklepu, celem odebrania skompletowanych zakupów, bez konieczności wchodzenia do środka.

Za zakupy można zapłacić kartą lub gotówką przy odbiorze. Sieć podkreśla jednak, że w najbliższych dniach uruchomi również płatności online. Koszt dostawy produktów wynosi 15 zł – zarówno na terenie Siedlec jak i poza miastem.

Polska sieć sklepów Topaz na rynku FMCG jest obecna już 27 lat. Sklepy działające pod szyldem Topaz i Topaz Express to już ponad 120 placówek handlowych obecnych w czterech województwach centralnej i wschodniej Polski.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.