30.12.2016/12:07

Sieć Trafika chce otworzyć 30 placówek w 2017 r.

Tabak Grupa uruchomiła w Aleksandrowie Kujawskim swój 53. specjalistyczny sklep sieci Trafika. Plany na następny rok przewidują uruchomienie około 30 placówek.

- Handlem papierosami firma zajmuje się od lat 80. minionego wieku. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dziewiętnaście lat temu zaczęto tworzyć sieć Trafika. Sklepy oferują klientom między innymi papierosy, tytonie, cygara, alkohol, kawę i różnorodne akcesoria. Pierwsze powstały w Kaliszu i okolicznych miastach, ale obecnie zlokalizowane są w kilku województwach centralnej i zachodniej Polski – mówi Jacek Cieśliński, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Tabak Grupa.

Obecnie firma prowadzi proces przebranżawianie sklepów z tytoniowych na tytoniowo-alkoholowe. Asortyment liczy około  2500 pozycji. Powierzchnia sklepów wynosi średnio około 50 mkw.  

Przez minione 19 lat sklepy niejednokrotnie zamykano, zmieniano ich lokalizację i otwierano nowe. W sieci Trafika są obecnie 53 placówki, z których dziewięć jest typowo tytoniowych, a pozostałe tytoniowo-alkoholowe. W tym roku, poza Aleksandrowem Kujawskim, sklepy otwarto między innymi w Inowrocławiu, Kępnie, Pleszewie i Kluczborku.

Plany na 2107 rok obejmują uruchomienie około 30 placówek, w tym wysp w galeriach handlowych, które oferować będą wyroby otwartej w tym roku fabryki Amber Tobacco Factory, należącej do Tabak Grupy.   

Na potrzeby własnych sklepów firma zbudowała w Kaliszu centrum logistyczne, z którego korzystają także inni odbiorcy. Klienci mogą także dokonywać zakupów w sklepie internetowym trafika.pl oraz hurtownię internetową skleptytoniowy.pl

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.