16.11.2020/18:49

Sieć Żabka rozwija funkcjonalność aplikacji mobilnej i ułatwia odbiór przesyłek

W aplikacji mobilnej żappka pojawiła się możliwość odbioru przesyłek przy użyciu kodu kreskowego. Sieć chce ułatwić i przyspieszyć odbiór przesyłek, a także zwiększyć bezpieczeństwo tej operacji.

Nowa funkcjonalność Żappka Post pozwoli sieci na usprawnienie procesu odbioru przesyłek, umożliwia też bezdotykowy odbiór paczek. Wprowadzenie nowej formy odbioru przesyłek to kolejny krok w transformacji cyfrowej sieci oraz zapewnieniu możliwości maksymalnie szybkiego i bezpiecznego korzystania z oferowanych przez nią usług.

By skorzystać z nowej funkcjonalności, należy pobrać najnowszą wersję żappki i uzupełnić w niej numer telefonu, który został wykorzystany do rejestracji konta podczas zakupów online. Od tego momentu użytkownik żappki będzie dostawał na podany numer telefonu powiadomienia o wszystkich wysyłanych do sklepów sieci Żabka przesyłkach, wraz z informacją, do kiedy może je odebrać.

Do odbioru przesyłki będzie upoważniał kod kreskowy, który wygeneruje aplikacja. Po jego zeskanowaniu, sprzedawca wyda nam naszą paczkę. Oznacza to, że nie trzeb już podawać sprzedawcy numeru przesyłki ani kodu pin, uprawniającego do jej odbioru, co znacznie przyspieszy cały proces odbioru.

Żappka jest jedną z najpopularniejszych bezpłatnych aplikacji mobilnych na polskim rynku – zgromadziła już ponad 3,5 mln użytkowników. Sieć obserwuje także duże wzrosty liczby obsługiwanych paczek – tylko w ubiegłym roku Żabka obsłużyła ich ponad 12 mln.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także