04.12.2019/19:07

Sieci franczyzowe GK Specjał liczą już ponad 8700 sklepów

Według najnowszych danych z końca listopada 2019 r. sieci franczyzowe GK Specjał – Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal – mają już ponad 8700 sklepów. Trwa akcja modernizacji kolejnych placówek.

W oddziale Tomaszów, w Hrubieszowie, wspólnie z właścicielami operator otworzył Delikatesy Sezam. Sklep został powiększony i wyremontowany, zostały w nim wdrożone standardy sieci. W ofercie placówki znalazły się wypieki z należącej do właścicieli piekarni oraz wiejskie wędliny.

W oddziale Lublin, w miejscowości Zagłoba, także uruchomiono Delikatesy Sezam po modernizacji. Sklep ten należał do długoletniej klientki GK Specjał, która prowadzi również Delikatesy Premium. Obecnie przekazała sklep synowi i w nowym formacie przeszedł całkowitą modernizacje, z nowym ustawieniem sali sprzedaży oraz wymianą urządzeń.

Kolejne Delikatesy Sezam ruszyły w miejscowości Grochowce, w oddziale Rzeszów. Sklep powstał w nowo wybudowanym obiekcie z dużym parkingiem dla klientów. Wdrożone zostały standardy wyposażenia oraz wizualizacja zewnętrzna dedykowane dla tego formatu. Na szczególną uwagę zasługuje duże stoisko owocowo-warzywne.

W oddziale Kraków, w miejscowości Krzeszowice, zostały uruchomione Delikatesy Premium. Przeprowadzono modernizację placówki z zastosowaniem prawidłowego layoutu i wdrożeniem obowiązujących standardów wyposażenia. Domeną sklepu jest stoisko mięsno-wędliniarskie.

Także w Krakowie miało miejsce ponowne otwarcie funkcjonujących Delikatesów Premium, które po czterech latach zostały powiększone. Obecnie powierzchnia sali sprzedaży to 320 mkw. Z racji powierzchni w sklepie stał się dostępny szerszy wybór asortymentu, a w szczególności produktów świeżych. Stoisko piekarnicze prowadzi wypiek pieczywa.

W miejscowości Rudnik koło Myślenic uruchomiono kolejne, trzecie już Delikatesy Premium. Sklep przeszedł remont zarówno sali sprzedaży, gdzie wprowadzono nowe ustawienie sali sprzedaży, jak i na zewnątrz, gdzie została wdrożona nowa wizualizacja. Właściciel postawił na szeroki wybór asortymentu zarówno suchego, jak i kategorii świeżych.

Także w miejscowości Mszalnica koło Nowego Sącza ruszyły Delikatesy Premium. Sklep został powiększony do 170 mkw, przez co można było zwiększyć ofertę w każdej z grup asortymentowych. Powiększone zostały również wszystkie stoiska świeże.

Kolejne otwarcie Delikatesów Premium miało miejsce w oddziale Gdańsk, w miejscowości Kartuzy. W sklepie zostały zastosowane standardy wyposażenia przypisane do formatu Premium, wdrożone zostały również planogramy ułożenia asortymentu z podziałem na grupy asortymentowe, co zdecydowanie polepszyło prezentację i czytelność produktów.

W oddziale Wrocław otwarcie miało miejsce w Bystrzycy Kłodzkiej. W sklepie zostały wdrożone standardy wyposażenia stosownie do dedykowanego formatu.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • erazm 04.12.2019

    Co delikatesowego mozna kupic w Delikatesach i to Premium? Wolowine z Kobie? Ostrygi? Kawior z jesiotra? A moze chociaz fois gras lub wolowine z Limusine? Slowo "delikatesy" zobowiazuje, a juz "premium" znaczy lepiej niz Alma.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.