10.05.2022/23:15

Sieci handlowe powinny podzielić się zyskami z rolnikami! Michał Kołodziejczak z Agrounii mówi m.in. o Biedronce i ... [WYWIAD / WIDEO]

Dopóki supermarkety nie podzielą się zyskiem z rolnikami, do tego czasu w rolnictwie nie będzie dobrze. Może dojść do tego, że wielkie firmy przejmą gospodarstwa rolna, a rolnicy wkrótce mogą stać się niewolnikami robiącymi za jałmużnę – mówi Michał Kołodziejczak, lider Agro Unii w wywiadzie z Krzysztofem Wróblewskim, redaktorem naczelnym Tygodnika Poradnika Rolniczego.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Nickt 11.05.2022

    W mojej osobistej ocenie, pan Kołodziejczak nie reprezentuje rolników jak szerokiej społeczności w Polsce. On reprezentuje wąskie grono biznesmenów rolnych, obszarników, w tym siebie, którzy mają umowy z marketami. W nosie ma drobnego rolnika, którego traktuje raczej jak mięso armatnie do urządzania zadym. Nie walczy o o rozwój rolnictwa w Polsce, nie myśli o utworzeniu sieci sprzedaży bezpośredniej (raz tylko zareklamował jakiś absurdalnie drogi portal w necie, bodajże swojego kolegi, gdzie ceny są w kosmos), nie stara się pomóc upadającym rolnikom, nie broni ich, cały czas tylko ataki na markety i nic poza tym. Na tym zbija kapitał polityczny bo przecież to jest jego cel - wjechać do sejmu i zarabiać kasiorę ględzeniem. A dobił mnie już kompletnie jak w jednym z filmików przedstawił jakąś lewaczkę-emerytkę z 14-oma emeryturami płaczącą jak to źle jest w Polsce.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także