09.11.2016/13:24

Sieci Nasz Sklep i LD Holding przeciwne podatkowi liniowemu od handlu

„Nie akceptujemy projektu podatku od handlu detalicznego w wersji liniowej” – poinformowały zarządy spółek Nasz Sklep i LD Holding, po konsultacjach z właścicielami sklepów franczyzowych. Przedstawiciele obu zwrócili się w tej kwestii do parlamentarzystów. Mając na uwadze „dobro swoich franczyzobiorców”, których obecnie w sieciach detalicznych jest ponad 5500.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Oskar 11.11.2016

    Za górami za lasami był raz sobie kraik mały od lat wielu doświadczany przeróżnymi nieszczęściami. Kraj ten wielkie miał ambicje licznych też obywateli ale wszyscy mniej lub więcej byli w nim upośledzeni ..... . Tu od stuleci nie ma gospodarza a jest tylko szemrana wadzuchna po której choćby potop. Ale jak to mówią mądrzy ludzie o wyborach Polaków .... chcącemu nie dzieje się krzywda.

  • Mnisiewicz 10.11.2016

    Nie po to wygraliśmy wybory aby teraz nie pobierać podatków jakie sobie wymyślimy. Macie płacić i się nie mądrzyć

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.