03.03.2017/09:46

Sieci sklepów drogeryjnych w ofensywie

Jak informują Wiadomości Kosmetyczne, na rynku drogeryjnym warto odnotować ciekawe inwestycje. Kolejne sieci handlowe oferujące kosmetyki podpisały umowy najmu lokali w Galerii Młociny. Sieć Hebe otworzyła pierwszą drogerię w Lubaniu, a nowa drogeria Laboo została otwarta w centrum miejscowości Małogoszcz. Rośnie też sieć Vica.

Galeria Młociny powiększa ofertę kosmetyczną

Kolejne sieci handlowe oferujące kosmetyki podpisały umowy najmu lokali w Galerii Młociny – centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym, które powstaje na warszawskich Bielanach. Po Sephorze i Rossmannie przyszła kolej na Douglasa. Perfumeria zajmie niemal 300 mkw. Klienci będą tu mieli do wyboru blisko 40 tys. produktów ponad 300 światowych i polskich marek, w tym 70 na wyłączność. Obecnie sieć ma w Polsce 124 salony.

Mniejsze lokale zajmą też: brytyjska sieć The Body Shop (37 mkw.), która oferuje naturalne kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, w tym wegetariańskie i wegańskie, oraz kanadyjska marka makijażowa MAC (40 mkw.) Marka The Body Shop ma w tej chwili 14 sklepów, a MAC 22. 

Pierwsza drogeria Hebe w Lubaniu 


23 lutego br. została otwarta pierwsza drogeria Hebe w Lubaniu. Sklep mieści się w Galerii Inbag, przy ul. Szarych Szeregów 1. W Hebe dostępna jest szeroka oferta kosmetyków kolorowych, dermokosmetyków i produktów na wyłączność. Dodatkowo konsultantki pomagają klientom w doborze odpowiedniego produktu.

 
Laboo w Małogoszczu
fot. drogerie Laboo
 
Nowa drogeria Laboo została otwarta w centrum miejscowości Małogoszcz, na Rynku. Sklep ma 70 mkw. powierzchni, jest urządzony zgodnie ze standardami sieci Laboo. Oferuje głównie kosmetyki (m.in. 14 marek makijażowych), ale także artykuły higieniczne i chemii gospodarczej.
– Obecnie jest to najładniejsza i najlepiej zaopatrzona placówka kosmetyczna w Małogoszczu i cieszy się dużą popularnością. To kolejny sklep otwarty z dużym sukcesem, a w planach mamy następne – zapowiada Paweł Woch, dyrektor sieci Laboo. 

 
Kolejna drogeria Vica
fot. drogerie Vica


Sieć Vica otworzyła swój kolejny sklep. Drogeria powstała w Ślesinie w Wielkopolsce. Vica to regionalna sieć drogerii, do której należy już 36 placówek. W lutym br. sieć otworzyła także drogerię w Twardogórze.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.