27.01.2022/15:17

Siedem nowych sklepów w formacie Netto 3.0. Wszystkie w miejsce dotychczasowych marketów Tesco

Cztery z siedmiu miast, w których otwarto konwertowane sklepy powitało Netto po raz pierwszy. Mowa o Przemyślu, Raszynie, Żaganiu i Żychlinie. Nowe placówki pojawiły się także w Dąbrowie Górniczej, Nowym Mieście Lubawskim (drugi otwarty sklep w obu tych miastach), oraz Grudziądzu (czwarty sklep). Obiekty zajmują powierzchnię od 650 mkw do 1900 mkw. 

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • zet 28.01.2022

    Lidl, Aldi, Netto, Biedronka - dyskonty z ograniczona oferta, bałaganem i skrajnie przaśną ekspozycja towaru pożarły większość handlu w Polsce. Dlaczego nad Wisła nie ma delikatesów, nie takich, które oszukują nazwa, ale prawdziwych, z produktami dobrej jakosci, sprowadzanymi z różnych krajów, z piękną ekspozycja towarów, ogromnym wyborem na relatywnie malej powierzchni, wysokim komfortem zakupów, itd.? Prawdziwe delikatesy istnieją w Niemczech czy Francji, ale takze w Czechach i Słowacji. W Polsce - pustynia, nawet w bogatej Warszawie. Dlaczego?! Mozna by powiedzieć, ze Polacy sa biedniejsi, ale Czesi i Słowacy podważają te tezę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także