01.04.2019/11:07

Sklep 2040 – futurystyczna wizja handlu za dwie dekady [RAPORT]

Postęp technologiczny powoduje, że decyzje zakupowe coraz rzadziej podejmowane są w fizycznym sklepie. W przyszłości detaliści będą coraz szerzej wykorzystywać technologie, by uwolnić konsumentów od żmudnych czynności, związanych z codziennymi zakupami. Jednocześnie będą odwoływać się do potrzeby klientów, by zobaczyć, poczuć i zapoznać się z właściwościami produktów, których zakup może sprawiać przyjemność. Michelle Evans z firmy Euromonitor International prezentuje swoją wizję handlu przyszłości.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.