17.04.2020/17:37

Sklepy Biedronki otwarte do białego rana! Sieć szykuje potężną nocną wyprzedaż

Dziś w nocy sieć Biedronka obniża ceny produktów o wartość podatku VAT. Promocja pod nazwą „Biała Noc” będzie obowiązywać w ponad 2000 sklepów sieci Biedronka na terenie całej Polski, które specjalnie na tę okazję będą czynne całodobowo.

Od północy w piątek do godziny 6:00 w sobotę 18 kwietnia, w sklepach sieci Biedronka będzie można skorzystać z promocji „Biała Noc” bez VAT. Sieć umożliwia oszczędne zakupy dla tych kupujących, którzy decydują się na odwiedziny sklepów po północy.

To pierwszy raz w historii, gdy sieć decyduje się obniżyć ceny wszystkich artykułów o wartość podatku VAT na terenie całego kraju. Obniżce nie podlegają jednak produkty standardowo wyłączane z promocji ze względu na osobne przepisy prawne, takie jak: alkohol, papierosy czy produkty żywienia początkowego. Produkty objęte promocją nie będą miały nowych etykiet cenowych, ale system automatycznie odliczy odpowiednią dla nich wartość podatku VAT przy skanowaniu na kasie.

– Robimy co w naszej mocy, by klienci mogli kupić produkty w jak najkorzystniejszych cenach, co jest wyróżnikiem Biedronki na rynku. Dodatkowo, uatrakcyjniając nocne zakupy mamy nadzieję, że ruch klientów lepiej rozłoży się w trakcie całej doby i tym samym zakupy w trakcie dnia będą bardziej komfortowe – mówi Maciej Łukowski, członek zarządu i dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Szczegółowy regulamin akcji, pełna lista wyłączeń, a także lista ponad 2000 sklepów, które będą działały całodobowo w nocy z piątku na sobotę dostępne są na stronie Biedronki.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • lucas 20.04.2020

    jo skorzystoł :) zaro po nocce w robocie pojechol do biedrony... o tej promce dowiedziołch sie dopiero w sklepie.

  • obłęd 17.04.2020

    akcje ściągające dodatkowych klientów w okresie pandemii powinny być zabronione

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.