17.02.2017/10:15

Sklepy Cho no tu podbijają polską wieś

Góra tysiąc złotych miesięcznie zarabia na czysto wiejski sklepik działający pod szyldem Cho no tu. Potrzeba skali, by taki biznes miał ekonomiczne uzasadnienie, dlatego operator z Wielkopolski ma już 47 placówek i uruchamia kolejne.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • sklepowa 16.12.2018

  Wiecie czym pan prezes odbija sobie brak zysków? Kobiety pracują w tych sklepach za najniższą krajową, a dziwnym trafem gdy się zwalniają w inwentaryzacji wychodzi manko. Potem pan prezes każe im płacić. Moja żona nie zapłaciła prezes poszedl do sądu i oddal sprawę do komornika. Ten ściągnął z nas lacznie 12tys zloty. Pan prezes ma kasę wiec ma prawnika a co ma zrobić prosta sklepowa? Staram się naglosnic to w mediach może to coś pomoże. Może jest tu jakiś prawnik który nam pomoże?

 • piotr 24.02.2017

  co za prymitywna nazwa dla prymitywnych klientów ....gołodupców z polskich wioch !!! kolejny pomysł na "biznes" jakichś cwaniaczków prezesików którzy w przeszłości rozwalili jakąś sieć !!!!

 • paweł 21.02.2017

  cho no tu - co za nazwa , co za język .....populizm ........dla hołoty !

  te , Grzegorz .....CHO NO TU

 • Grzegorz 20.02.2017

  Pomysł dobry i chyba trafiony skoro jest zapotrzebowanie na kolejne. Jeżeli będzie uczciwie prowadzony to życzę powodzenia. Przez ostatnie 20 lat handel w Polsce został oddany w obce ręce, więc nawet takie inicjatywy są b.potrzebne. Komentarz... Kolejny BIZNES DLA UBOGICH .... świadczy tylko o ślepocie i cwaniactwie piszącego. Widać wyraźnie jaka opcja polityczna jest wzorem dla tzw - managera.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.