03.09.2018/09:24

Sklepy Gama sposobem na sukces wzrostów sprzedaży

Sklepy Gama - Tradycyjnie Dobry Wybór to wizytówka partnerów PSD, którą 7 lat temu PSD wraz ze spółdzielniami wprowadziło na rynek. Standardy i wizualizacja Gamy nadają sklepom nowoczesny wizerunek. Kolorystyka i logo budzi pozytywne odczucia, kojarzące się z harmonią i obfitością. Przygotowany profesjonalnie personel realizuje wysokie standardy obsługi klienta. Opracowane przez PSD ustawienie towaru w sklepie służy wygodzie dokonywania zakupów przez klienta, a dogodne godziny otwarcia sklepu Gama dostosowane są do lokalizacji. Obecnie pod tym szyldem działa 320 sklepów na terenie całej Polski.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Wpisz swój nick 22.09.2018

    Tak, tak, na pewno, PSD to bardzo nowoczesna organizacja... Szczególnie w białostockim biurze, w Choroszczy, z meblami z poprzedniej epoki i paniami rozliczającymi kontrakty z producentami, w bluzach z polaru palącymi papierosy przed wejściem i śmierdzącymi nimi później przez całe spotkanie. A samo spotkanie przy rogu biurka, także świadczy o nowoczesności tej organizacji... No chyba, że od roku kiedy opisane powyżej się działo, coś się zmieniło, ale śmiem wątpić.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.