30.11.2017/11:51

Sklepy Kaufland w Polsce przechodzą głęboką transformację

Modernizacja sklepów, nowe logo, strefy z ofertą gastronomiczną oraz nowinki technologiczne, to tylko część wielkiej przemiany sieci Kaufland w Polsce. Zmiany są efektem wdrażanego przez sieć wielkiego planu inwestycyjnego wartego 700 mln złotych. 

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • niezadowolony klient 01.12.2017

    Sklep w Wągrowcu to totalne przeciwienstwo - czy tak ma wyglada c modernizacja: stare glebokie wozki, brak kas samoobslugowych, mniejszy wybor towaru na polkach, sciany pomalowane na nowe kolory, tandetne oswietlenie jarzeniowkami jak w fabryce (gdzie te led-y przyjazne dla oczu) i zewnetrzna elewacja z roku 2008 z czasu otwarcia marketu. Nie wspomne juz o waskich alejkach i braku plytkich wozkow do ktorych nie trzeba sie schylac albo raczej: nurkowac.

  • Rena 30.11.2017

    Cieszy mnie to że Kaufland dba o nas klientów ,i stawia co raz wiekrze udogodnienia. Jednak bardzo się dziwię że nie dba o pracowników,zatrudnia ich na 3/4 etatu,a wymaga aby zrobili tyle co na pełen etat ,pracują ponad siły ,a jak już nie dają rady psychicznie i fizycznie są szykanowani.i zastraszani!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.