08.04.2019/13:48

Sklepy nie mają prawa zakazywać fotografowania czy skanowania produktów, ale wciąż to robią

Niektóre sklepy wciąż „ścigają” klientów za skanowanie lub fotografowanie produktów, choć jest to bezprawne. Jednak poziom akceptacji szybko się podnosi. Zazwyczaj klientowi grozi upomnienie lub co najwyżej wyproszenie ze sklepu. Najłatwiej robić zdjęcia w dyskontach i hipermarketach, najbardziej pilnują supermarkety.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
  • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
  • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
  • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
  • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Klient zmęczony natarczywością pracowników 08.04.2019

    Wystarczy iść do drogerii na literę „r” - tam to czy wydaję na swoich zakupach 10 zł czy 100 zł odnoszę wrażenie - że ochrona widzi w każdym kliencie potencjalnego złodzieja. A przy kasie jakby było mało, non stop jęczą o aplikację, kupno produktu dnia i nie wiadomo co jeszcze. Żeby chociaż była jeszcze alternatywa, a w niektórych miejscach w tym kraju już jej nie ma.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.