07.06.2021/09:05

Skorpio™ X5 XLR: totalny zasięg odczytu, niezawodność i wydajność

Najbardziej zaawansowany komputer mobilny z największym wyborem głowic skanujących na rynku

Datalogic, światowy lider na rynku automatycznego gromadzenia danych i automatyzacji fabryk, ma przyjemność zaprezentować Skorpio™ X5 XLR, nowy komputer mobilny z niespotykanym zasięgiem odczytu. Głowica skanująca XLR zapewnia największy na rynku zakres odległości skanowania. Ten najlepszy w klasie komputer mobilny jest przystosowany do najtrudniejszych wyzwań przedsiębiorstwa dzięki możliwości odczytu kodów kreskowych znajdujących się zarówno bardzo blisko jak też bardzo daleko. Skorpio X5 dostępny jest w kilku wariantach, m.in. z linear imagerem do skanowania kodów 1D, czytnikami 2D o zasięgach standardowym lub średnim (2 modele), ale nade wszystko głowicą XLR 2D. Skaner ten jest niezwykle uniwersalny, idealnie się sprawdzi we wszystkich aplikacjach, w których to samo urządzenie musi odczytywać kody z odległości od kilku centymetrów do przeszło 20 m.

Przyjazny celownik, wyjątkowa zgrabność i możliwość odczytu przez folię termokurczliwą czy szybę wózka widłowego. Skorpio X5 XLR jest wyjątkowym narzędziem w rękach profesjonalistów z branży magazynowej – odczytuje zarówno kody uszkodzone, niskiej jakości, jak również mocno zabrudzone. Operatorzy mogą bez problemu odczytywać treści z unikalnego dotykowego wyświetlacza 4,3” - ekran ten jest największy w klasie, z bardzo jasnym i czytelnym prezentowaniem treści. Skorpio X5 pozwala na uruchamianie aplikacji wymagających wysokiej rozdzielczości, przy zachowaniu maksymalnej czytelności.

Dzięki wydajnej baterii magazynierzy nie muszą robić przerw w pracy. Skorpio X5 XLR z łatwością wesprze bardzo długie zmiany – znane z magazynów lub centrów dystrybucyjnych. Skorpio X5 posiada nowoczesne akumulatory z możliwością ich wymiany bez przerywania pracy, unikalne zarządzanie parametrami ładowania baterii, a także  jako jedyny w branży, Datalogic oferuje możliwość ładowania indukcyjnego eliminując tym samym najczęstsze przyczyny awarii urządzeń mobilnych. Dodatkową zaletą jest możliwość kontroli stanu baterii za pomocą aplikacji Datalogic Smart Battery.

Dzięki zastosowaniu potężnego procesora Qualcomm Snapdragon 600® o taktowaniu 2,2 GHz pracownicy mogą mieć uruchomionych kilka wymagających aplikacjach równocześnie, a każda z nich będzie pracować szybko i wydajnie.

Zaktualizowany system operacyjny Android™ 10 gwarantuje niezrównane wrażenia użytkownika, stabilność i bezpieczeństwo.

Komfort pracy zwiększa także pakiet GMS (Google Mobile Services) dla aplikacji Google™.

Użytkownicy Skorpio X5 XLR nie będą narzekać na zmęczenie nawet po długim dniu pracy, ponieważ urządzenie jest lekkie, ergonomiczne i doskonale wyważone. Dostosowanie urządzenia do wymogów operacyjnych obejmuje także wybór 3 układów klawiatury.

Wreszcie, Skorpio X5 XLR stanowi bardzo wytrzymałe urządzenie. Operatorzy mogą z niego korzystać bezpiecznie nawet w najtrudniejszych warunkach. Terminal wytrzymuje wielokrotne upadki z wysokości do 1,8 m, jest uszczelniony przed kurzem i strumieniem wody z klasie IP65. Wyświetlacz wykonany ze szkła Gorilla Glass® stanowi ochronę przedsiębiorstwa przed przerwą w operacji podyktowaną uszkodzeniem. Terminal jest polecany przez Google™ jako urządzenie Android ™ Enterprise Recommended, co stanowi potwierdzenie najwyższej jakości Skorpio X5 jako spełniającego wymagania korporacji w zakresie sprzętu, oprogramowania i pomocy technicznej.

Datalogic Group

Światowy lider technologiczny na rynku automatycznego pozyskiwania danych i automatyzacji fabryk od 1972 roku, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów przenośnych, czujników do wykrywania, pomiaru i bezpieczeństwa, systemów wizyjnych i znakowania laserowego.

Datalogic S.p.A. jest notowana w segmencie STAR Włoskiej Giełdy Papierów Wartościowych od 2001 roku jako DAL.MI. Odwiedź www.datalogic.com.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także