20.09.2018/11:45

Skuteczna strategia e-fakturowania? Comarch i AIIM mają odpowiedź

Comarch i AIIM, organizacja zajmująca się badaniem rynku, nawiązały współpracę, aby stworzyć nowy, poradnikowy e-book dotyczący strategii e-fakturowania dla biznesu. Wewnątrz znajdziemy statystyki oparte na przeprowadzonych ankietach i szczegółowych analizach, a także praktyczne wskazówki w formie pytań kontrolnych, które powinno sobie zadać każde przedsiębiorstwo przed implementacją systemów do e-fakturowania.

Powodem do stworzenia e-booka jest kondycja e-fakturowania na globalnym rynku. E-fakturowanie staje się standardem biznesowym, który wkrótce będzie po prostu nieunikniony. Na obecnym etapie rozwoju technologii informatycznych, cyfrowa transformacja jest już nieodwracalna i dotyczy każdej organizacji: od dużych globalnych korporacji po lokalne przedsiębiorstwa, które wprowadzając tę technologię do swoich firm wymagają jej również od swoich partnerów biznesowych, dostawców i innych współpracowników. Przestarzałe systemy i brak zainteresowania najnowszymi trendami biznesowymi może zadecydować o tym, jak (i czy) rozwinie się dana firma.


Korzyści z faktur elektronicznych są niezaprzeczalne: kosztują mniej niż papierowe (spadek kosztów z $12,50 do $5,00 za każdą przetwarzaną fakturę), prace przeprowadzane są dużo szybciej dzięki automatyzacji (z systemem do e-fakturowania jesteś w stanie przetwarzać ponad dwa razy tyle faktur w tym samym czasie) i zawierają mniej błędów, a gdy takowe się pojawią, czas ich skorygowania  jest dużo mniejszy (poprawki zajmują cztery dni robocze mniej).


Kluczowym segmentem e-booka jest sześć zagadnień związanych z budowaniem strategii e-fakturowania, podzielonych na trzy grupy: kwestie biznesowe, zgodności i technologiczne. Wskazujemy na kluczowe aspekty, którymi należy się zająć, aby zapewnić pomyślne wdrożenie: punkt początkowy automatyzacji, profil klienta, weryfikacja autentyczności, integralność faktury, zgodność z prawem i więcej.


Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile organizacji ma obecnie aktywną automatyzację AP lub jaka jest średnia redukcja kosztów przetwarzania faktur po automatyzacji, bezpłatnie pobierz e-book Comarch i AIIM. „Sześć kluczowych zagadnień w budowie strategii e-fakturowania” jest dostępne pod tym linkiem: Pobierz e-book.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.