28.09.2020/13:33

Sławomir Nitek, dyr. generalny Action, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Dyrektor generalny i członek zarządu Action Polska Sławomir Nitek będzie gościem specjalnym organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portalu wiadomoscihandlowe.pl, kongresu Retail & FMCG Congress 2020, który odbędzie się w dniach 12-13 października w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie.

Znany menedżer weźmie udział w debacie "Future Retail Disruption. Innowacje w handlu napędzane potrzebami konsumentów i pandemią", która odbędzie się pierwszego dnia kongresu (12 października).

Sławomir Nitek w marcu 2019 roku dołączył jako dyrektor generalny i członek zarządu do Action Poland, dynamicznie rozwijającej się sieci dyskontów nieżywnościowych. Wcześniej, przez 16 lat, był związany z duńską siecią dyskontów spożywczych Netto, gdzie przez ostatnie dziewięć lat pełnił funkcję dyrektora operacyjnego i odpowiadał za funkcjonowanie wszystkich sklepów na terenie kraju. Jeszcze wcześniej przez siedem lat był dyrektorem HR w tej sieci.

Przed działalnością w strukturach duńskiego operatora był menadżerem w Banku Zachodnim WBK S.A. (obecnie Santander), w którym odpowiadał za programy rozwoju przywództwa dla dyrektorów oddziałów, regionów i makroregionów. Przez 8 lat pracował w firmach doradczych: Hay Group (obecnie KornFerry/ HayGroup) , Kolaja&Partners i Ernst&Young, zajmując się projektami doradczymi w zakresie polityki wynagrodzeń, rozwoju i szkoleń, podnoszenia efektywności oraz restrukturyzacji kadrowej przedsiębiorstw. W Ernst&Young przez 3 lata pełnił funkcję dyrektora szczecińskiego biura tej firmy. Łącznie ponad 21 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych.

Wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie uzyskał tytuł magistra socjologii, a następnie w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie (ukończony program Executive MBA).

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także