03.06.2020/12:27

Sławomir Nitek, szef Action Polska: Pandemia nie zatrzyma naszego rozwoju w Polsce

Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska zapowiada w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl, że pomimo pandemii i trudnej sytuacji gospodarczej wywołanej przez COVID-19 prowadzona przez niego firma nie rezygnuje z realizuje planów rozwoju na 2020 r. Jednocześnie podkreśla, że okres pogorszenia koniunktury dla sklepów dyskontowych takich jak Action może być szansą na przyciągnięcie nowych klientów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • zadowolony klient 03.06.2020

    Fajne sklepy, można znaleźć i jakiś prezent potrzebny na ostatnią chwilę, i rzeczy drobne do ogrodu, papiernicze, kosmetyki zza granicy i słodycze zagraniczne (niektóre nawet lepsze są niż produkty koncernów które produkują wersję na polski rynek). Asortyment lepszy niż w coniektórych supermarketach i hipermarketach. Szkoda tylko, że na Zachodzie kraju macie mało sklepów.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.