17.02.2021/08:36

Smyk dołącza do Związku Polskich Pracodawców Handlu i Usług

Sieć handlowa Smyk dołączyła do organizacji ZPPUiU, zrzeszającej firmy handlowo-usługowe, które skrzyknęły się po 18 marca 2020 r., aby przeciwdziałać negatywnym skutkom dla branży, wywołanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Związku Polskich Pracodawców Handlu i Usług poinformował, że dołączyła do niego sieć handlowa Smyk.

„Kolejny ważny głos dołącza dziś do grona przedstawicieli polskiego handlu zrzeszonych w ZPPHiU! Witamy SMYK! Silna organizacja jest sumą potencjałów jej przedstawicieli. Wiele głosów jednogłośnie!” – podał ZPPHiU na swoim profilu w serwisie Linkedin.

 

 

Współinicjatorami ZPPHiU są czterej przedsiębiorcy: Marek Piechocki , prezes zarządu LPP, Tomasz Ciąpała , prezes zarządu Lancerto, Marcin Ochnik , prezes zarządu Ochnik i Artur Kazienko , prezes zarządu Kazar Group. Organizacja skupia wokół siebie około 150 firm z polskim kapitałem z sektora handlu i usług, które zostały pozbawione przychodów na skutek zamknięcia centów handlowych.

Smyk jest jednym z najstarszych polskich szyldów handlowych. Według badania Kantar TNS z października 2020 roku, markę Smyk rozpoznaje 92 proc. badanych konsumentów. W grudniu ub. r. sieć Smyk prowadziła ponad 200 sklepów w Polsce, sklep internetowy smyk.com, a także sklepy własne w Rumunii i Ukrainie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także