30.10.2018/15:04

Smyk otworzył w październiku trzy kolejne sklepy

W drugiej połowie października uruchomione zostały kolejne trzy sklepy sieci Smyk, oferującej ubranka, zabawki oraz akcesoria dla niemowląt i dzieci w wieku 0-14 lat.

Sklepy zlokalizowane są w Galerii Handlowej Hosso w Gubinie, CH Platan w Zabrzu oraz w Agorze Bytom.

– Zgodnie z misją Smyka oferujemy wszystko, czego potrzebują i o czym marzą dzieci, a kolejne sklepy stacjonarne ułatwiają bezpośredni dostęp do naszej oferty coraz większej liczbie mieszkańców Polski. Jestem przekonany, że wysoka jakość i szeroki asortyment produktów w połączeniu z profesjonalną obsługą spełnią oczekiwania klientów naszych najnowszych sklepów – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Spośród nowych salonów największą powierzchnię zajmuje Smyk w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu. Sklep o powierzchni ponad 570 mkw. ruszył 26 października. Nieco mniejszy Smyk (blisko 450 mkw.) jest dostępny dla klientów Galerii Handlowej Hosso w Gubinie od 27 października. Smyk w Agorze Bytom, zajmujący powierzchnię blisko 420 mkw., funkcjonuje od 24 października.

Sklepy Smyk oferują szeroki wybór odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych artykułów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Grupa Smyk sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim Cool Club i Smiki, które dostępne są wyłącznie w sieci lub w sklepach partnerów franczyzowych.

Cool Club to marka, pod którą Grupa Smyk oferuje unikalną odzież, obuwie i akcesoria dla dzieci tworzone przez własny zespół projektantów. Marka własna Smiki jest dedykowana zabawkom i akcesoriom niemowlęcym. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.