15.10.2018/10:07

Smyk w kolejnych galeriach handlowych

W pierwszej połowie października zostały otwarte trzy salony sieci Smyk oferującej ubranka, zabawki oraz akcesoria dla niemowląt i dzieci w wieku 0-14 lat. Nowe sklepy znajdują się w Retail Park Elektronowa E2 w Warszawie, CH Arena w Płońsku oraz w Retail Parku w Gnieźnie.

– Sieć sklepów Smyk rozwija się dynamicznie, czego dowodem są kolejne otwarcia – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk.

Sklepy tej sieci oferują odzież i obuwie, zabawki, akcesoria niemowlęce i inne produkty dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność szerokiej oferty produktów różnych kategorii „pod jednym dachem”.

Grupa Smyk sprzedaje produkty pod własnymi markami – „Cool Club” i „Smiki”, które dostępne są wyłącznie w sieci Smyk lub w sklepach partnerów franczyzowych. W ofercie sklepów Smyk znajdują się również produkty znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • Jaca 15.10.2018

    ...a wszystko w SMYKach DROGIE jak diabli !

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.